Sizi Dinliyoruz!

Görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

HASTA YORUMLARI

3 Replies to “HASTA YORUMLARI”

 1. Nihansu Dutğun 1 sene ago

  Tramva sonucu kırılan ön dişlerimin dolgusu için Dental Estetik kliniğine geldim. Daha önce de kırık ön dişlerimin tedavisi için farklı kliniklere gitmiştim fakat hayal kırıklığına uğramıştım. Ama Dt. Tuncer Öztürk hocam o kadar özenli, titiz ve güzel çalıştı ki sonuçtan çok memnun kaldım. Meslek hayatına yeni başlamış bir hekim olarak kendisini sadece tedavi alanında değil, meslek-iş ahlakı ve aşkı alanında da örnek alacağım. Moralimi, öz güvenimi ve gülümsememi bana geri verdikleri için tüm Dental Estetik ailesine teşekkür ederim.

 2. Asiye Aslan 10 ay ago

  Doktor Meral Ece hanımefendi diş dolgumu ve temizliğimi yaptı,o kadar ince ve titiz bir çalışma yaptı ki ben bile nereye dolgu yapıldığını anlayamadım,temizlik konusunda diyecek bir şey yok zaten,ayrıca güleryüzlülüğünden ötürü kendisine bir de burdan teşekkür etmek istedim,ayrıca asistanı Tuba hanıma da burdan teşekkür ediyorum

 3. ARZU MENEKŞE 4 ay ago

  26 Şubat 2021 de kliniginize düşen dolgum için geldim. Pandemide oldukça evhamlı oldum, evden dışarı adim atmaktan korkuyordum. Bütün gece kaygı içinde ya burada hastalık bulaşırsa diye uyumadım. (Çunku 6 ay once baska bir klinige gitmiş rezil bir ortam gormustum. Maskesiz calisanlar, eldivenli eliyle oraya buraya dokunup elini agziniza sokmaya calisan dis hekimi, rezaletti.) Ertesi gün randevuma gittim. Gözlerime inanamadım. Kapıdan girince guler yüzlü ve maskesi yüzünde her türlü hijyen önlemini almış bir ekip karşılıyor. Girişte bone ve galoş giyiyor elinize dezenfektan sürüyorsunuz. Herkes randevulu olduğundan kalabalık yok ve sizi bekletmeden alıyorlar. Muayenehanelerin oraya geçmeden bir görevli bu kez giysinizi de dezenfekte edip sizi bekleyen diğer görevliye teslim ediyor. Hijyen adına her detay düşünülmüş. Doktorum Hakan bey işinde son derece başarılı, güler yüzlü, sabırli ve onemlisi sizinle devamlı konuşup bilgilendiren ve tüm endişelerinizi alıp götüren bir insan. Böyle güzel bir ortam oluşturdukları için emeği geçen herkese gönül dolusu teşekkür ediyorum. Benim gibi evhamlı insanlara da kliniginizi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız.
  Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir